top of page

TINY HOUSES - 
MAŽI NAMAI  

Kodėl tiny houses?

Tiny houses pastaraisiais metais tapo vis populiaresni dėl savo kompaktiško dydžio ir unikalaus dizaino. Šie namai, kurių didžiausias plotas yra 80 kvadratinių metrų, yra praktiškas ir prieinamas sprendimas tiems, kurie nori sumažinti arba gyventi minimalistinį gyvenimo būdą. Nesvarbu, ar ieškote nuolatinės gyvenamosios vietos, ar atostogoms gamtoje, mažas namas gali jums puikiai tikti.

Mažesnės išlaidos,

aplinkos apsauga

Gyvenimas mažame name turi daug privalumų, įskaitant mažesnį energijos suvartojimą šildymui ir vėsinimui. Tie, kurie pasirenka gyvenimo būdą, dažnai teikia pirmenybę ekologiškumui, naudodami tvarias medžiagas ir technologijas. Gyvendami mažame name, galite sumažinti savo poveikį aplinkai, mėgaudamiesi paprastesniu, minimalistiniu gyvenimo būdu.

Light and Shadow

Individualumas ir kūrybiškumas

Turėdami galimybę dalyvauti projektuojant savo namus, Tiny House savininkai gali sukurti tikrai unikalią gyvenamąją erdvę, atspindinčią jų asmeninį stilių ir pageidavimus. Nesvarbu, ar tai būtų unikalių funkcijų įtraukimas, ar išplanavimo pritaikymas, mažame name galima pritaikyti individualizavimą, neprilygstamą tradicinei namų nuosavybei.

Wood

Paprastesnis gyvenimo būdas

Mažos erdvės skatina paprastesnį gyvenimo būdą, kai galite sutelkti dėmesį į dalykus, kurie tikrai svarbūs. Turėdami mažiau vietos pertekliniams daiktams kaupti, galite nustatyti svarbiausius dalykus ir gyventi sąmoningiau.

Forest

Finansinė nepriklausomybė

 Dėl mažesnių išlaidų gyventojai gali pasiekti didesnę finansinę nepriklausomybę. Tai ypač aktualu tiems, kurie siekia sumažinti skolas arba tiesiog gyventi atsakingiau finansiškai. 

Galerija

Projektai ir pavyzdžiai

bottom of page